کامپیوتر خودمون رو روشن میکنیم و با مشکل روبرو می شویم!
سیستم هنگ کرد ،بالا نیومد ، خاموش کرد ، کند شد و هزاران مشکل ریز و درشت سخت افزار ونرم افزار کامپیوترمون که مارو ممکن آزار بده.
حالا باید یا دستگاه خودمون رو برای تعمیرات به تعمییر گاه برده و یا میتونیم تعمیر گاهی مثل امداد رایانه رو به خونه یا محل کار خودمون بیاریم 🙂
اما حالا می تونیم با هم دلایل اینکه تماس با امداد رایانه گزینه بهتری نسبت به بردن دستگاهمون به تعمیر گاه رو داره با هم مرور کنیم :

۱- تکنسین تو ۳ سوت پیشته !
بله درست خوندید امداد رایانه با شعبه های متعددی که توی تهران بزرگ داره و تعداد بالای نیروی متخصص در ۳۰ دقیقه با لبخند و انرژی تو محل شما حاضر میشه و سریع ترین حالت تعمیرات رو براتون در نظر میگیره و شما رو از ترافیک تهران هم نجات میده !

۲-هزینه منصفانه و حتی پایین تر از انفورماتیک !
امداد رایانه هدف برقراری رابطه صمیمانه و طولانی مدت رو با شما داره و اولویت تکنسین های ما پیدا کردن کم هزینه ترین گرینه تعمیر دستگاه شماست.
امداد رایانه با داشتن حجم بزرگی از قطعات یدکی خدمات سخت افزاری به شدت کم هزینه تر از هر جای دیگه رو براتون در نظر میگیره 🙂

۳-پشتیبانی با کیفیت(بعد از انجام تعمیرات) و گارانتی خدمات
همه ما از مشکلات سمج و اعصاب خورد کن کامپیوتر با خبریم ،حتی بعضی از مشکلات بعد از حل شدن هم دست از سر سیستممون بر نمیداره!
اینجاست که تکنسین خوش اخلاق امداد رایانه حواسش به شماست و تو هر لحظه با تماس باهاش می تونید ازش کمک بگیرید و حتی اگر نیاز به حضور دوباره باشه تکنسین دوباره تو محل شما حاضور میشه :).
پس این شماره رو سیو داشته باش که برای شما پشتیبانی رایگان تلفنی هم در نظر داریم
۸۸۹۰۰۵۵۹